Home / Achizitii publice 2019 / Procedură de atribuire „Servicii de consiliere în vederea integrării rapide a copiilor în învățământul preșcolar și primar” în cadrul Proiectului: „Dezvoltarea integrată a Comunei Brăhășești”

Procedură de atribuire „Servicii de consiliere în vederea integrării rapide a copiilor în învățământul preșcolar și primar”  în cadrul Proiectului: Dezvoltarea integrată a Comunei Brăhășești” Cod SMIS 115368 (dată limită depunere oferte 30.07.2019, ora 16:00)

1. Anunț licitație

2. Documentație de atribuire Servicii consiliere preșcolari și antepreșcolari A.1.1

3. Formulare editabile:

– Formulare de înscriere si calificare – Consiliere (A.1.1)

– Model propunere tehnică Consiliere (A.1.1)

– Model propunere financiară Consiliere (A.1.1)